Jak nam poszło w ostatni weekend czerwca ?

Trenerzy Lidera Skarbimierz w ostatni weekend czerwca mieli przyjemność uczestniczenia w wielu turniejach wraz z naszymi zespołami. Przedstawiamy krótkie podsumowanie naszych zmagań.

W sobotę 24.06 na zaproszenie Masters Brzeg, aż 4 nasze zespoły wzięły udział w Masters Meson Cup na stadionie miejskim w Brzegu.

Trener Paweł wraz z trzynastką swoich podopiecznych stworzył dwie drużyny Lidera 2010 i młodszych. W rozgrywkach wzięli udział nawet najmłodsi Liderzy, czyli Ci urodzeni w 2012 roku. Turniej dostarczył naszym maluchom mnóstwo sportowych emocji, złote medale oraz zastrzyk motywacji do dalszych treningów.

Z bardzo dobrej strony w brzeskim turnieju pokazały się również dwie starsze ekipy, czyli Liderzy 2006 oraz 2007, którzy rywalizowali ze swoimi rówieśnikami na brzeskim stadionie. Cieszy drugie miejsce jedenastolatków w 6-drużynowej stawce oraz V miejsce na osiem zespołów rocznika 2007. Mamy nad czym pracować w nowym sezonie 🙂

Równolegle z wyżej opisanymi rozgrywkami, nasza drużyna dziewczyn grała w turnieju w Przylesiu na zaproszenie tamtejszej Victorii. Cieszymy się z pozytywnie podsumowanego sezonu przez nasze dziewczyny, które na treningach wyróżniały się super frekwencją, wielkim zaangażowaniem oraz wzorowym zachowaniem.

Rocznik 2008 wzmocniony kilkoma rok młodszymi kolegami, również w sobotę uczestniczył w turnieju Hattrick Głuchołazy Cup. w 8-drużynowej stawce uplasował się na 4. miejscu, co przy bardzo mocnej obsadzie turnieju jest wynikiem przyzwoitym.

W niedzielę nasz najstarszy rocznik, czyli 2005 śladami trzy lata młodszych kolegów wybrał  się do Głuchołaz. Śladami młodszych kolegów wyszedł z grupy i trafił do grupy mistrzowskiej i tymi samymi śladami wylądował na 4. miejscu. Królem strzelców całego turnieju z 13 trafieniami został Kamil Mila Eismart.

Cieszymy się, że aż 7 naszych drużyn grało w ten weekend swoje turnieje i mieliśmy możliwośćmi zorganizowania czasu na świeżym powietrzu tak dużej ilości naszych podopiecznych. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie będziemy mogli zaliczyć jeszcze więcej sportowych imprez z naszymi podopiecznymi.

Dodaj komentarz