Lider Skarbimierz vs. GZ LZS Grodków 3:3

W dzisiejszym meczu nasza drużyna zmierzyła się z młodymi piłkarzami z Grodkowa. Po wyrównanym początku meczu z biegiem czasu Liderzy zdobywali przewagę co zaowocowało zdobyciem gola. Nasza drużyna przeważała co udało się udokumentować drugą bramką i do przerwy utrzymaliśmy dwubramkowe prowadzenie. Na początku drugiej połowy strzeliliśmy bramkę na 3-0. Wszyscy na stadionie w tym momencie (na czele z naszymi zawodnikami) byli przekonani, że nic złego już nam nie grozi…

Niedługo po naszym trzecim trafieniu, kontaktową bramkę strzelili gracze z Grodkowa. Nasi zawodnicy źle zareagowali na stratę gola i pozwolili sobie strzelić drugą bramkę. W ostatnich minutach po serii indywidualnych błędów sprezentowaliśmy wyrównującą bramkę przyjezdnym z Grodkowa, co w połączeniu z gorszą skutecznością pod bramką rywala skutkowało ufundowaniem jednego punktu naszym gościom i stratom przez nas dwóch. Mamy nadzieję, że wyciągniemy wnioski i w kolejnych spotkaniach Liderzy nie będą tak „gościnni” dla drużyn przyjezdnych. Wyciągniemy z tego wnioski i w kolejnych meczach postaramy się utrzymać koncentrację od pierwszej do ostatniej minuty.

Cieszy fakt, iż pomimo kiepskiej pogody mecz przyciągnął na trybuny liczną grupę kibiców.