Trenerzy Lidera Skarbimierz

Trenerzy klubu Lider Skarbimierz pracują według ściśle określonych planów szkoleniowych i modelu gry do którego z każdą grupą dążymy. Każdy ze szkoleniowców stara się przede wszystkim zachęcić swoich podopiecznych do uprawiania sportu i kontynuowania swojej piłkarskiej przygody. Wyniki poszczególnych meczów czy turniejów nie są rzeczą priorytetową i o tym każdy członek naszego klubu musi pamiętać.

Cieszymy się, że udało nam się pozyskać samych bardzo rzetelnych, pracowitych i zaangażowanych trenerów. Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci oraz rodzice są i nadal będą zadowoleni z pracy naszej kadry szkoleniowej.

Lider Skarbimierz  funkcjonuje według zasady, dzięki której trzymamy się niezwykle wysokiego standardu zajęć – grupy liczą maksymalnie 15-16 zawodników, lub też na zajęciach jest obecnych dwóch, wykwalifikowanych szkoleniowców, dzięki czemu treningi mają odpowiednią jakość, intensywność oraz poziom zaawansowania.

W celu zachęcenia naszych zawodników do zajęć, w życie wprowadziliśmy 2 autorskie programy – co miesiąc przyznajemy nagrodę Lidera Miesiąca oraz Lidera Żonglerki w każdej grupie. Już wiemy, że ten pomysł sprawdził się fantastycznie i zawodnicy również samodoskonalą się i na treningach trwa sportowa rywalizacja o super statuetki i dyplomy.

Klub umożliwia udział w dodatkowych turniejach oraz meczach wszystkim chętnym zawodnikom. W przypadku grup najliczniejszych stosujemy rotację i organizujemy dodatkowe turnieje oraz mecze dla swoich podopiecznych.

Celem priorytetowych klubu jest wpływ na wzrost aktywności fizycznej wśród lokalnej społeczności, a w szczególności najmłodszego pokolenia. Celem dodatkowym Lidera Skarbimierz jest umożliwienie zaistnienia jak największej liczby wychowanków Lidera na wyższym szczeblu rozgrywkowym.

Paweł Jankowski
Trener grup 06/07 i 10/11

Pseudonim: Jankes

Nasz Trener ma za sobą bogatą karierę piłkarską oraz spore doświadczenie w roli szkoleniowca. W swojej przygodzie z piłką miał przyjemność grania m.in. w takich drużynach jak Pogoń Szczecin (drużyny juniorskie), Kotwica Kołobrzeg, Start Namysłów, TOR Dobrzeń Wielki, Czarni Żagań czy Lakeshore United Mississauga (Kanada).
Lider Skarbimierz nie jest również pierwszym klubem w trenerskiej przygodzie. Trener Paweł ma kilkuletnie doświadczenie nabyte z pracy z młodzieżą w Polonii Słubice oraz w Kanadzie, tak więc możemy czerpać z dużego doświadczenia trenerskiego i bardzo się z tego cieszymy.
Jankes- bo właśnie taki jest pseudonim naszego trenera, jest absolwentem Politechniki Opolskiej na wydziale wychowania fizycznego i fizjoterapii o kierunku trenerskim – piłka nożna. Trener posługuje się licencją PZPN A.

Tomasz Kamiński
Trener grup 06/07 i 10/11

Pseudonim: Kamyk

Trener Tomasz to prawdziwy piłkarski obieżyświat. Ma za sobą grę w kilkunastu piłkarskich klubach na różnych poziomach rozgrywkowych. W swojej przygodzie piłkarskiej miał możliwość pracy z bardzo dużą ilością trenerów, co pozwoliło na zbudowanie własnej opinii na temat właściwego prowadzenia drużyny. Popularny Kamyk ma również doświadczenie z pierwszoligowych parkietów ligi Futsalu, co z pewnością pomoże naszym drużyną w turniejach halowych. Od początku działalności w naszym klubie, Tomasz cieszy się dużą sympatią i szacunkiem wśród naszych podopiecznych.

Maciej Sierakowski
Trener grupy 10/11

Szkoleniowiec specjalizujący się w treningach z najmłodszymi adeptami futbolu. Bardzo bogaty warsztat ogólnosportowych oraz piłkarskich gier czy zabaw zachęci każdego malucha do wspólnego uczestnictwa w treningu. Trener Maciek często służy również pomocą podczas treningów innych grup, co korzystnie wpływa na intensywny przebieg wszystkich zajęć. Dodatkową, bardzo cenną specjalnością tego trenera jest przygotowanie fizyczne.

Artur Kwiatkowski
Trener bramkarzy oraz grupy 09

Najnowszy, trenerski nabytek naszego klubu, który znakomicie uzupełnia kadrę szkoleniową Lidera Skarbimierz. Trener Artur służy doświadczeniem zdobytym podczas trenowania oraz wspólnych obozów z WKS-em Śląsk Wrocław oraz innymi wrocławskimi klubami. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnej pracy naszych bramkarzy ze specjalistą w tym fachu, poprawimy efektywność naszych spotkań i będziemy mogli czerpać jeszcze więcej radości z turniejów i meczów.
Trener Artur również świetnie pasuje charakterologicznie do pozostałych szkoleniowców – spokojny, bardzo cierpliwy i nie dający się ponieść emocjom szkoleniowiec.

Dominik Sierakowski
Trener grupy 08 i 05, Koordynator Grup oraz Założyciel Klubu

Założyciel klubu Lider Skarbimierz. W naszym klubie obecnie pełni funkcję Trenera dwóch zespołów oraz Koordynatora wszystkich grup.
Trener Dominik związany jest z trenowaniem dzieci w Skarbimierzu już od 2014r. Najmłodszy z trenerów, jednak posiadający już wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, które zdobywał również w szkółkach piłkarskich w Brzegu.
Nasz trener uczestniczy również w wielu kursach oraz konferencjach trenerskich po to, aby podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności oraz wiedzę trenerską tak, aby mogli na tym skorzystać zawodnicy naszego klubu.
Jako zawodnik Dominik grał we wszystkich kategoriach juniorskich oraz w kilku drużynach seniorskich, także na swoim koncie ma również doświadczenie piłkarskie.
Obecnie Trener jest w trakcie kursu UEFA B (wcześniej ukończony UEFA C).