Super turnieje w Grodkowie, Popielowie i Brzegu

W ten weekend aż 3 nasze grupy miały możliwość pokazania swoich umiejętności w starciach ze swoimi rówieśnikami z różnych miejsc naszego województwa. Rocznik 2009 oraz 2010 wybrał się do Grodkowa (Sobota 27.05), rocznik 2006/07 grał w Brzegu, a dzień później rocznik 2008 walczył w Popielowie. Jak nam poszło ?

 

 

Rocznik 2010 w Grodkowie miał możliwość sprawdzenia postępów piłkarskich w pojedynkach z czterema drużynami i zaprezentował się bardzo korzystnie. Wyniki w tych spotkaniach były tylko dodatkiem do super zabawy i piłkarskiego rozwoju, który dzięki takim wyjazdom dynamicznie wzrasta. Chłopcy wrócili bardzo zadowoleni, a ich starania zostały nagrodzone złotymi medalami i gratulacjami ze strony obecnych na turnieju rodziców.

Równolegle do rocznika 2010 swój turniej w Grodkowie rozgrywali ich rok starsi klubowi koledzy. W zmaganiach w kategorii U-8 udział wzięło 6 drużyn. Nasza drużyna zwyciężyła we wszystkich pięciu spotkaniach i ostatecznie wygrała grodkowski turniej prezentując się naprawdę znakomicie.

Na przestrzeni 15. rozegranych tego dnia spotkań w kategorii rocznika 2009, najlepszym graczem całego turnieju został uznany kapitan naszego zespołu- Julian Gancarz. Gratulujemy 🙂

 

W sobotę również swoje rozgrywki grali zawodnicy z roczników 2006 oraz 2007. Na stadionie miejskim w Brzegu mieliśmy okazję rozegrania mini turnieju, w którym udział wzięły dwie nasze ekipy, zawodnicy Stali Brzeg oraz Football Stars. Cenna i bardzo intensywna porcja piłki nożnej bardzo przyda się naszym podopiecznym, z których postawy zadowolony był Trener Paweł Jankowski.

Dzień później – w niedzielę – 28.05 rocznik 2008 miał przyjemność rywalizowania na turnieju w Popielowie.Dziewięciolatkowie pozazdrościli sukcesu młodszym kolegom i również wygrali swój turniej:

Dodatkowo w niedzielę na dniu dziecka na sportowo w Skarbimierzu Osiedle bawiło się duże grono małych zawodników Lidera. Impreza była współorganizowana przez nasz klub i prowadzona przez naszych trenerów.

Dodaj komentarz