Udany start Młodzików

Po dwóch pierwszych, wyjazdowych kolejkach Ligi mistrzów młodzików Lider Skarbimierz ma komplet punktów na swoim koncie. Już w poniedziałek debiut w roli gospodarza w meczu z GZ LZS Grodków i wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że będzie to najtrudniejszy rywal do tej pory.

W pierwszym spotkaniu nasi zawodnicy uporali się z Chróściną Nyską w stosunku 14:3. Chluby nie przynosi najstarszym Liderom utrata aż trzech bramek w meczu, w którym mieliśmy zupełną kontrolę nad przebiegiem spotkania. Mimo hokejowego wyniku umiarkowanie zadowolony był Trener Michał – niestety rywal nie był zbyt wymagający, ale w tym sezonie spotkamy kilka takich drużyn. Poważne mecze czekają nas na pewno z drużynami z Brzegu, Grodkowa czy Starowic i Olszanki. Mam nadzieję, że z każdym meczem będziemy eliminować błędy i grać coraz lepiej tak, aby ten sezon zagwarantował naszym zawodnikom możliwość piłkarskiego rozwoju.

Drugi mecz to wizyta w Kruszynie w celu rozegrania lokalnych derbów gminy Skarbimierz. Tym razem nasza drużyna również przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę i wygrała 10:1.

Wyniki spotkań oraz gra Lidera w tych meczach pokazują, że treningi w naszym klubie dają naszej młodzieży bardzo duże możliwości rozwoju i udowadniają różnicę, która powstaje w przypadku trenowania regularnego i dobrze przygotowanego. Mamy nadzieję, że również korzystnie zaprezentujemy się w rywalizacji z lepszymi zespołami w tej lidze.

Zachęcamy do śledzenia poczynań wszystkich naszych drużyn (w rocznikach 2005-2012) oraz już dziś zapraszamy Państwa na poniedziałkowy mecz ligowy Lider Skarbimierz vs. GZ LZS Grodków – startujemy o godzinie 17:00.

 

Dodaj komentarz